Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Photoshop Lightroom 5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Adobe Photoshop Lightroom 5

Adobe Photoshop Lightroom 5
ÖZELLİKLER

YENİ Gelişmiş Düzeltme Fırçası – Toz noktalar, lekeler veya diğer dikkat dağıtıcı izin vermeyin ve kusurları büyük bir atış şekilde olsun. Adobe® Photoshop® Gelişmiş Healing Brush Lightroom 5 ile sadece fırça boyutunu değiştiremezsiniz ama aynı zamanda hassas yollarda hareket ettirin. Bu tür iş parçacığı gibi istenmeyen sahne elemanları düzensiz şekillere sahip hatta sadece yok.

YENİ Dik – tek bir tıklama ile eğik görüntüleri düzeltin. Yeni Dik ™ aracı bile ufuk gizli çekim doğrultma, görüntüleri analiz eder ve çarpık yatay ve dikey çizgiler algılar.

YENİ Radial Gradient – daha fazla esneklik ve kontrol ile görüntünün önemli bölümlerini vurgulayın. Radyal Degrade aracı tek bir görüntü içinde merkez dışı skeç efektler veya birden Kağıt kaplı alanlar oluşturmanızı sağlar

YENİ Smart Öncesi – Kolay sizinle tüm kütüphane getirmeden görüntüleri ile çalışır. Sadece tam boyutlu görüntülerin küçük stand-dosyaları oluşturmak. Bu dosyalara yaptığınız tüm ayarlamaları veya meta eklemeler otomatik orijinal uygulanacaktır.

YENİ video slayt gösterileri – Kolayca şık bir video slayt gösterileri işinizi paylaşabilirsiniz. Hemen hemen her bilgisayar ya da cihaz üzerinde izlenebilir yaratıcı HD videoların hareketsiz görüntüleri, video klipleri ve müzik birleştirin.

YENİ Geliştirilmiş fotoğraf kitabı oluşturma – görüntülerden güzel fotoğraf kitapları oluşturun. Lightroom 5 kolay kullanımlı kitap çeşitli şablonlar içerir ve şimdi özel bir görünüm oluşturmak için bunları düzenleyebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile yazdırmak için kitap yükleyin. Lightroom 5 kullanılarak oluşturulan ilk kitap 25% off Blurb * dan al.

Konum tabanlı organizasyonu – konuma göre bul, grup ve etiket görüntü veya fotoğraf yolculuk arsa. Otomatik GPS özellikli fotoğraf makineleri ve kameralı cep telefonları konum verilerini görüntüler.

Vurgu ve gölge kurtarma – Kameranız karanlık gölgeler ve parlak vurgular yakaladığı tüm detay çıkar. Şimdi zorlu ışıkta harika görüntüler oluşturmak için her zamankinden daha fazla güce sahip.

Gelişmiş siyah-beyaz ve dönüştürme – yapmak veya beyaz siyah-görüntü kırmak tonal nitelikleri üzerinde güçlü bir kontrol kazanın. Gri tonlamaya dönüştürmek zaman tam olarak sekiz renk kanalları bilgileri karıştırın.

Hızlı çapraz platform performansı – gün-gün görüntüleme görevlerini ve daha hızlı son Mac OS ve Windows® işletim sistemleri için çapraz platform 64-bit desteği ile işlem görüntüleri hızlandırın.

Sıkı Photoshop entegrasyonu – Bir veya birden fazla fotoğraf seçip otomatik olarak ayrıntılı, piksel düzeyinde düzenleme yapmak için Photoshop’ta açın. Hemen geri Lightroom sonuçlarınızı bakın. Adobe Creative Cloud ™ in Lightroom 5 ve birlikte Photoshop CC artı Adobe Premiere Pro CC ve daha fazlasını alın.

Seçici ayar fırçaları – İstediğiniz gibi görünüm için fotoğrafın hedeflenen alanları ayarlamasına izin esnek fırça ile yaratıcı kontrol genişletin. Seçerek parlaklık, kontrast, beyaz dengesi, netlik, gürültü azaltma, hareli kaldırma, ve çok daha fazlası ayarlayın.

Üstün gürültü azaltma – state-of-the-art gürültü azaltma teknolojisi ile yüksek ISO görüntüleri şaşırtıcı, doğal görünümlü sonuçlar elde edin. Tüm görüntü gürültü azaltma uygulayın, ya da belirli alanlarda hedef.

Zararsız çevre – Eğer sınırlar olmadan deneme sağlayan zararsız düzenleme ortamında ücretsiz yaratıcılık ayarlayın. Orijinal görüntüler değişmiş ve adımlarınızı ters veya herhangi bir fotoğrafın birden çok sürümünü kaydetmek kolay asla.

Hazır ayarları geliştirin – anında görüntülere favori görünüyor uygulayarak zamandan tasarruf edin. Mağaza ön ayar olarak ayarlar geliştirmek ve tek bir tıklama ile istediğiniz zaman diğer fotoğraflara uygulamak. Birçok hazır ayarları dahil ve daha binlerce Lightroom fotoğrafçılar ve uzmanlardan temin edilebilir.

Lightroom 5.4 Yeni Özellikler:

Lightroom 5.4 Yeni Fotoğraf Makinesi Desteği
-Canon EOS 1200D (REBEL T5, KISS X70)
-Canon PowerShot G1 X Mark II (*)
-Casio EX-100
-DJI Phantom
-Fujifilm X-T1
-Hasselblad H5D-50c
-Hasselblad HV
-Nikon 1 V3 (*)
-Nikon COOLPIX P340
-Nikon D3300
-Nikon D4S
-Olympus OM-D E-M10 (*)
-Panasonic LUMIX DMC-ZS40 (DMC-TZ60, DMC-TZ61)
Faz bir IQ250
-Samsung NX Mini (*)
-Samsung NX30
-Sony Alfa A5000 (Ilce-5000)
-Sony Alfa a6000 (Ilce-6000)

Yeni Lens Profili Desteği
* Kontrol anasayfa

Lightroom 5.4 düzeltildi Bugs
Seçilen görüntülerle Kitap modülüne geçiş -Ne zaman, bir ‘toplama Fotoğraf’ mesajı görünür ve kalıcı kalmak istiyorum.
-On Mac Lightroom aktivitesi, böyle bir ihracat olarak, uyku bilgisayarın engel olmadı.
Modülü, düzgün yönünü sıfırlamak vermedi menü öğesi ‘Shot olarak Ayarlar> Kırp’ geliştirin -Içinde.
Modülü geliştirin ve Tahıl uygularken, bazen dik eserler bir fotoğrafın alt kenarı boyunca görünür -Içinde.
Modülü geliştirin -In, Histogram ayarlamalar için kullanılabilir önce bir gecikme var.
Geliştirin modülünde ‘Otomatik’ Objektif profil düzeltme özelliğini kullanırken iPhone 5 için profil düzeltmeler seçili olmaz -Lens.
Beklendiği gibi geliştirin Modülü -In, Ayarlama Fırçası Pins üzerinde Bodur düzeltmeler işe yaramadı.
Spot taşınma -Syncing görüntüden görüntüye tutarlı değildi.
PSD bir ölçekli bir görüntü -Exporting bazen filigran hatalı görüntülenmesine neden olur.
İhracat açık Büyüt etmeyin -Ne, image image küçük hale bile, resized değildi.
-Sharpening / Gürültü Azaltma kırpma ve ihracat görüntü boyutuna bağlı olarak tutarsız uygulanmıştır.
Dışa aktarılan dosyanın -Luminance mahsul sonra belirgin farklıydı.
-Ne Zaman İthalatına Dair anahtar kelimeler ekleyerek, İthalat anahtar kelimeler ‘enter’ tuşuyla girilen bir kez ne zaman başlar
İthalat diyalog -In Büyüteç görünümü bazen işe yaramadı.
Lightroom “Edit Photoshop” özelliğini kullanarak -Ne zaman, Akıllı Nesne filtre maskesi bazen Lightroom içinde doğru Önizlemesi değildi.
Bir Koleksiyon seti içinde yeni bir koleksiyon oluştururken -Ne zaman, konumu için varsayılan seçeneği seçili koleksiyonu kümesi üst ve seçilen koleksiyon set oldu.
-Yükleme Yoluyla uyku bilgisayarın engel değildir yayımlamak ve bilgisayar uyursa yükleme başarısız olur.
TIF veya JPEG görüntüleri içeren bir slayt gösterisi oynarken -Ne zaman, bazen slayt pikseller halinde görünebilir olacaktır.
Tam ekran modunda slayt oynarken bir fotoğrafın -The renk profili yanlış oldu.
Bir video ihracat hazır ayarı kullanarak -Ne zaman, ayarları tüm görüntülere uygulanan değildi gelişir.
Birden fazla fotoğraf seçildiklerinde histogramı geliştirin altında -Smart önizleme göstergesi yanlış numara görüntülenir.

Sistem gereksinimleri

* Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci *
* DirectX 10 özellikli veya sonraki grafik kartı
Service Pack * Microsoft® Windows® 7 1 veya daha sonra
* 2GB RAM (4GB önerilir)
* Kullanılabilir sabit disk alanı 2GB
* 1024×768 ekran

Diller: İngilizce, Deutsch, Español, Français, Italiano, Nederlands, Português (Brasil),

.

FEATURES

NEW Advanced Healing Brush – Don’t let dust spots, splotches, or other distractions and flaws get in the way of a great shot. With the Advanced Healing Brush in Adobe® Photoshop® Lightroom® 5, you can not only change the brush size but also move it in precise paths. Unwanted scene elements even those with irregular shapes such as threads just disappear.

NEW Upright – Straighten tilted images with a single click. The new Upright™ tool analyzes images and detects skewed horizontal and vertical lines, even straightening shots where the horizon is hidden.

NEW Radial Gradient – Emphasize important parts of your image with more flexibility and control. The Radial Gradient tool lets you create off-center vignette effects, or multiple vignetted areas within a single image

NEW Smart Previews – Easily work with images without bringing your entire library with you. Just generate smaller stand-in files of your full-size images. Any adjustments or metadata additions you make to these files will automatically be applied to the originals.

NEW Video slide shows – Easily share your work in elegant video slide shows. Combine still images, video clips, and music in creative HD videos that can be viewed on almost any computer or device.

NEW Improved photo book creation – Create beautiful photo books from your images. Lightroom 5 includes a variety of easy-to-use book templates, and now you can edit them to create a customized look. Upload your book for printing with just a few clicks. Receive 25% off from Blurb* on your first book created using Lightroom 5.

Location-based organization – Find, group, and tag images by location, or plot a photo journey. Automatically display location data from GPS-enabled cameras and camera phones.

Highlight and shadow recovery – Bring out all the detail that your camera captures in dark shadows and bright highlights. Now you have more power than ever before to create great images in challenging light.

Advanced black-and-white conversion – Gain powerful control over the tonal qualities that make or break black-and-white images. Precisely mix information from eight color channels when you convert to grayscale.

Fast cross-platform performance – Speed up day-to-day imaging tasks and process images faster with cross-platform 64-bit support for the latest Mac OS and Windows® operating systems.

Tight Photoshop integration – Select one or multiple photos and automatically open them in Photoshop to perform detailed, pixel-level editing. See your results immediately back in Lightroom. Get Lightroom 5 and Photoshop CC together plus Adobe Premiere® Pro CC and more in Adobe Creative Cloud™.

Selective adjustment brushes – Expand your creative control with flexible brushes that let you adjust targeted areas of your photo for just the look you want. Selectively adjust brightness, contrast, white balance, sharpness, noise reduction, moiré removal, and much more.

Superior noise reduction – Get amazing, natural-looking results from your high ISO images with state-of-the-art noise reduction technology. Apply noise reduction to the entire image, or target specific areas.

Nondestructive environment – Set your creativity free in a nondestructive editing environment that lets you experiment without limits. Your original images are never altered, and it’s easy to reverse your steps or save multiple versions of any photo.

Develop presets – Save time by instantly applying favorite looks to images. Store Develop settings as presets and apply them to your other photographs at any time with one click. Many presets are included, and thousands more are available from Lightroom photographers and experts.

New Features in Lightroom 5.4:

New Camera Support in Lightroom 5.4
-Canon EOS 1200D (REBEL T5, KISS X70)
-Canon PowerShot G1 X Mark II (*)
-Casio EX-100
-DJI Phantom
-Fujifilm X-T1
-Hasselblad H5D-50c
-Hasselblad HV
-Nikon 1 V3 (*)
-Nikon COOLPIX P340
-Nikon D3300
-Nikon D4S
-Olympus OM-D E-M10 (*)
-Panasonic LUMIX DMC-ZS40 (DMC-TZ60, DMC-TZ61)
-Phase One IQ250
-Samsung NX mini (*)
-Samsung NX30
-Sony Alpha a5000 (ILCE-5000)
-Sony Alpha a6000 (ILCE-6000)

New Lens Profile Support
*Check homepage

Bugs Corrected in Lightroom 5.4
-When switching to the Book module with images selected, a ‘Gathering Photos’ message would appear and stay persistent.
-On Mac Lightroom activity, such as an export, did not prevent the computer from sleeping.
-In the Develop Module, the ‘Settings > Crop as Shot’ menu item did not properly reset orientation.
-In the Develop Module and when applying Grain, occasionally vertical artifacts would appear along the bottom edge of a photo.
-In the Develop Module, there is a slight delay before the Histogram is available for adjustments.
-Lens profile corrections for the iPhone 5 would not be selected when using the ‘Auto’ Lens profile correction feature in the Develop module.
-In the Develop Module, Scrubby Adjustments on Adjustment Brush Pins did not work as expected.
-Syncing of spot removals was not consistent from image to image.
-Exporting a scaled image to PSD would sometimes cause the watermark to be displayed incorrectly.
-When Don’t Enlarge is on in Export, image was not resized, even when making image smaller.
-Sharpening/Noise Reduction were applied inconsistently depending on crop and export image size.
-Luminance of exported file differed noticeably after crop.
-When adding keywords on Import, Import begins at once when keywords entered with ‘enter’ key
-In the Import dialogue, Loupe view occasionally did not work.
-When using the “Edit in Photoshop” feature in Lightroom, the Smart Object filter mask was sometimes not previewed correctly within Lightroom.
-When creating a new Collection inside of a Collection set, the default option for Location was the parent of the selected collection set and not the selected collection set.
-Upload via publish does not prevent computer from sleeping, and upload fails if computer sleeps.
-When playing a slideshow comprising TIF or JPEG images, occasionally the slideshow would appear pixelated.
-The color profile of a photo was incorrect when playing slideshow in full screen mode.
-When using a video export preset, develop settings were not applied to all images.
-Smart preview indicator under Develop histogram displayed the wrong number when multiple photos were selected.

System requirements

* Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 processor*
* DirectX 10–capable or later graphics card
* Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 or later
* 2GB of RAM (4GB recommended)
* 2GB of available hard-disk space
* 1024×768 display

Languages : English, Deutsch, Español, Français, Italiano, Nederlands, Português (Brasil), Svenska, 日本語, 简体中文, 繁體中文, 한국어

Homepage : https://www.adobe.com/produc…shop-lightroom/features.html

Adobe Photoshop Lightroom 5 BENZER İÇERİKLER
Adobe Photoshop Lightroom 5 YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.