Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Muse CC 7.4 Build 6 (Mac OS X)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Adobe Muse CC 7.4 Build 6 (Mac OS X)

Adobe Muse CC 7.4 Build 6 (Mac OS X) Özellikler

Adobe Muse CC Creative Cloud parçasıdır – YENİ Daha Adobe Muse bağlı. Yani en son güncelleştirmeleri ve gelecek sürümlerine theyâ ?? ™ re hazır an erişimi var demektir. Ayrıca yedekleme ve paylaşım için bulut depolama 20GB olsun. Eğer projeleri paylaşmak ve dünya çapında reklamlar derhal geri bildirim almak, böylece Ve Yaratıcı Bulut, Behance ile entegre edilmiştir.

Basit sitesi planlama – görsel sitenizi dışarı Lay. Ekle adı ve site haritası sayfaları düzenlemek ve sadece birkaç tıklama ile ana sayfa ayarlarını uygulamak. Sürükle ve bırak sayfalarını yeniden düzenlemek için.

Sezgisel tasarım özellikleri – tasarım öğeleri kontrol etmek için yeni Katmanlar panelini kullanın. Damlalık, Place Akıllı Kılavuzları, Yapıştır, Düzenle Orijinal gibi tanıdık Adobe araçlarıyla tasarım.

Yazı Yüzlerce – Adobe Typekit hizmeti, web için güvenli fontlar ve sistem fontları tarafından barındırılan Adobe Kenar Web Fonts dahil yazı biçimleri yüzlerce seçin.

Çekici etkileşim – Sürükle ve bırak web sitelerine özel navigasyon, slayt gösterileri, iletişim formları ve daha eklemek. Adobe Muse CC interaktif widget tüm dokunmatik özellikli mobil cihazlar içindir.

YENİ Sosyal widget – Basitçe sürükleyin ve düğmeler, YouTube ve Vimeo videolarını, Google Maps ve daha fazlası açılan Facebook “Beğen” eklemek ve Twitter “Follow” – kopyalama ve yapıştırma kodu olmadan. Adobe Muse çıkmadan böyle bir renk düzeni, düğme tipi, veya harita adresi gibi seçenekleri özelleştirin.

YENİ Güncelleme kaydırma efektleri – bir parmak fare veya dokunma kaydırma ile farklı hızlarda farklı yönlere hareket sayfa öğeleri ile sitelerin daha ilgi çekici olun. Donukluk dahil ve arka plan görüntüleri, slayt gösterileri, ve Adobe Kenar animasyonlar seçenekleri solma, kaydırma efektleri uygulayın.

Sitede önizleme ve test – Önizleme masaüstü, akıllı telefon ve web sitelerinin tablet versiyonları. Web siteleri canlı gitmeden önce müşterileri ile Gözden web siteleri ve değişiklikler yapmak.

Birçok site barındırma seçenekleri – Seçtiğiniz sağlayıcı ile web sitenizi barındırın. Adobe web hosting canlı gidin, ya da bir FTP host HTML veya yükleme gibi ihracat yaparak başka bir sağlayıcı ile.

In-tarayıcısı düzenleme – web sitesi sahiplerine bir tarayıcı aracılığıyla canlı sitelerin içeriğinden değişiklik yapalım. Orijinal Adobe Muse dosyalarla değişiklikleri birleştirmek seçin.

YENİ Kütüphane paneli ve Exchange – bu diğer projelerde yeniden ve Adobe topluluğu ile paylaşmak için stilize düğmeler, widget, simgeler ve tipografik unsurlar olarak web sitesi tasarım öğeleri ve koleksiyon çeşitli kaydedin.

Arama motorları için optimize – Google, Bing tarafından bulunan Get ve Yahoo! Otomatik oluşturulan site haritaları Adobe veya üçüncü taraf sağlayıcı barındırma yeniden youâ ister ™ ??, arama motorları için optimize edilmiştir.

Son web standartları – hızlı yük ve birden fazla tarayıcı ve aygıtlar arasında güzel kılmak profesyonel web siteleri oluşturun. Adobe Muse CC kodu web standartları ve tarayıcı yeteneği son gelişmeler yararlanmak için yazılmıştır.

Anywhere erişimi dosya – her zaman web sitenizin dosyalara erişmek için bulut depolama 20GB alın, her yerde. Hisse tasarım maket ve müşterileri ve iş arkadaşları ile canlı sitesi demoları. Adobe Muse ve Yaratıcı Bulut üyeliği itâ ?? ™ s parçası.

Eğitim kütüphanesi – becerilerinizi keskinleştirmek ve eğitim videoları ve öğreticiler zengin ve büyüyen kütüphanesi ile yeni araçlar ve teknikler usta.

Hangi sürümü 7.3 build yenidir 5

Bu sürüm aşağıdaki sorunlar için düzeltmeler içerir:

-Periyodik Kazasında YouTube widget kullanarak. Muse içinde Tasarım ve Önizleme modu artık geçici yer tutucu olarak YouTube logosu göstermektedir. Doğru YouTube video İhracat, FTP için kullanılan ve Yayınla olacak.
Site içeriği -Bazı türleri Muse yanlış değiştirildi tüm sayfaları ve sadece sayfaları yayınlayın neden olur.
“Aşağıda örtüşme Öğeler” ile -Accordion widget tıklanabilir olmaktan akordeon aşağıdaki bağlantıları önleyebilir sağladı.

Sistem gereksinimleri

-Intel® Core ™ Duo 1.83GHz veya daha hızlı işlemci
-Mac OS X v10.6, v10.7, v10.8 veya v10.9
RAM -512MB (1GB önerilir)
-Adobe® AIR® 3.3

Adobe Muse CC 7.4 Build 6 (Mac OS X) BENZER İÇERİKLER
Adobe Muse CC 7.4 Build 6 (Mac OS X) YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.