Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe InDesign CC 10 free download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Adobe InDesign CC 10 free download

Adobe InDesign CC 10 free download ÖZELLİKLER

YENİ A daha bağlı InDesign – lnDesign CC Yaratıcı Cloud parçasıdır. Yani en son güncelleştirmeleri ve gelecek sürümlerde onlar mevcut konum an erişimine sahip demektir. Becerilerini keskinleştirmek ve eğitim videoları zengin ve büyüyen kütüphane ile yeni araçlar usta. Eğer projeleri paylaşmak ve dünya çapında reklamlar derhal geri bildirim almak, böylece Ve Yaratıcı Bulut, Behance ile entegre edilmiştir. Daha fazla bilgi edinin>

Daha yüksek performans – InDesign boyunca Under-kaput iyileştirmeler hızlı ve sorunsuz çalışmaya devam. 64-bit desteği ile sisteminizin RAM tüm yararlanın. Yazdırırken ve PDF ve INX dosyalarını dışa aktarırken hız ve kararlılık büyük gelişmeler bakın.

YENİ Sync Fontlar – Yaratıcı Cloud Sync Fontları parçası türüyle çalışacak şekilde değişecektir. Çabuk, 700’den fazla Adobe Typekit yazı büyüyen kütüphaneden mükemmel yazı bulmak için sisteme senkronize ve kullanıma hemen hazır bulundurun.

YENİ Typekit masaüstü fontlar – Çabuk InDesign Yazı menüsünden doğrudan Typekit masaüstü yazı Zengin bir kitaplık erişebilirsiniz. Eksik fontlarla belgelerin baş ağrısı azaltmak için, InDesign şimdi dosya açıldığında sizin için Typekit yazı eksik bulur ve tek bir tıklama ile senkronize etmenizi ister.

HiDPI ve Retina ekran desteği – kompleks resme metin itibaren, tasarım her eleman yeni MacBook Pro yüksek çözünürlüklü Retina ekran desteği için daha fazla açıklık ve canlılık sayesinde olacaktır.

YENİ Basitleştirilmiş köprüler – oluşturma ve yönetme köprüler artık daha hızlı, daha basit ve daha sezgisel. Oluşturmak ve test köprüler için sağ tıklama komutları kullanın. Verimli köprüler yönetmek ve geliştirilmiş bir panelde isimlerini düzenleyin. Otomatik stil hızlı bir şekilde düzeni her köprüyü nokta yardımcı olur.

YENİ EPUB etkileşim – Basit bir musluk ile okunan sayfadaki bağlamında açılır zarif biçimlendirilmiş dipnotları ile dijital kitap geliştirin. Okuyuculara onların odak veya kesintiye uğratarak akışını okumadan gereken ek bilgi verin.

YENİ Yazı arama ve filtre – hızlı, mükemmel yazı bulun. Böyle, semicondensed “,” cesur “” veya “italik” veya font ailesi adının herhangi bir parçası olarak bir yazı tipi adını herhangi bir kısmını, yazın ve ölçütlerle eşleşen sadece yazı tiplerini görmek. Şimdi de Typekit yazı tipleri için filtre edebilirsiniz.

Anında yazı önizleme – Çabuk fontlar mizanpajınızda bakmak ne kadar farklı görüyorum. Seçtiğiniz metne uygulanan her biri fontları arayın ve görmek için ok tuşlarını kullanın. Eğer tasarım için en uygun bulduğunuzda, sadece kendi adını ya da basın seçiminizi yapmak için Enter tuşuna.

Yazı favoriler – Eğer tüm koleksiyonu ile gölet ve göllerde olmadan en sık kullandığınız fontları bulun. Sık işaretleyin ve ardından sadece bu veya tam set görüntülemek karar.

Modern UI – InDesign yeni bir görünüme sahiptir. Güncellenmiş kullanıcı arabirimi Adobe Photoshop ve Illustrator ile tutarlı olduğundan, Adobe uygulamaları arasında çalışmak daha kolaydır. Daha net bir şekilde düzenler görebilirsiniz Ve şimdi UI parlaklığını kontrol eder.

YENİ EPUB geliştirmeleri – ihracat akıllı metin işleme yararlanın, metin rengi, tablo ve iç içe stilleri daha doğru sunumu ile. Ayrıca ihracat için etiketlere nesne stillerini harita ve daha kolay CSS düzenleyebilirsiniz. Bu ve diğer iyileştirmeler size EPUB ihracat için daha fazla denetim ve sadakat verir.

QR Code Creator – sağ InDesign içinde keskin, net QR kodlarını oluşturun. InDesign vektörel kodları oluşturur, çünkü kaliteden ödün vermeden onları yeniden boyutlandırmak ve Illustrator gibi uygulamalar içine kopyalayabilirsiniz. Herhangi bir noktada, InDesign içinde doğrudan QR kodunu düzenleyebilirsiniz.

Senkronizasyon Ayarları – Eğer bilgisayar herhangi gibi bir şekilde çalışın. Nereye gittikleri, böylece klavye kısayolları, hafızalı ve çalışma alanları da dahil olmak üzere Creative Cloud çalışma alanı ayarlarınızı senkronize edin.

Baskı yayıncılık – Bir masaüstü yazıcıda veya profesyonel baskı için PDF dosyaları olarak doğrudan uzun ve kısa belgeler yazdırın. Verimli Adaptif Tasarım Araçları, verimlilik araçları ve daha teşekkür çalışın.

Dijital yayıncılık – Dijital belgelerin birçok türde oluşturun. Adobe Digital Publishing Suite ile InDesign eşleştirme popüler tabletler için gelişmiş içerik geliştirmek. Kindle ve Nook gibi popüler aygıtlar için tasarım e-kitaplar. SWF veya PDF dosyaları olarak dışa aktarma interaktif düzenleri.

kod yazmadan iPad uygulamaları oluşturun – iPad kodlama olmadan apps. Erişim Digital Publishing Suite, InDesign içinden Single Edition (Creative Cloud parçası) ve tanıdık araçları kullanma iPad uygulamaları geliştirmek. Yaratıcı Bulut üyeleri Apple App Store’a sınırsız tek baskı iPad uygulamaları gönderebilirsiniz.

Adaptif Tasarım Araçları – Tek tasarımı. Sınırsız düzenleri. Bağlantılı içerik, Alternatif Düzenler, sıvı sayfa kuralları ve Content Collector araçları dahil olmak üzere Adaptive Tasarım Araçları, verimli kontrolden ödün vermeden çeşitli sayfa boyutları, ekran boyutları ve yönelimleri için işinizi repurpose sağlar.

Ön Kontrol ve üretim araçları – üretim hızlandırın ve basılı ve dijital belgeler, belge yüklü yazı tiplerini, arka plan PDF ihracat, JDF teknolojisi ve PDF / X ihracat canlı ön kontrol hataları azaltır.

Sağlam metin kompozisyonu – hassas tipografi ile sofistike metni oluşturun. Verimli, stilleri ile tipi, metin sarmayı, Paragraf Oluşturucusu’nu, OpenType® desteği tasarımı kapaklar, stil EPUB ihracat için haritalama ve daha fazlası bırakın.

Otomasyon – standartlara dayalı XML özelliklerini kullanarak oluşturma güçlü otomatik iş akışları metin ve görüntü içeren sayfaları hazırlamak için. Kanallar arasında yayınlamak için veritabanına dayalı içerik dahil.

Kalıcı metin çerçevesi uydurma – Set kare otomatik olarak basit parametrelere dayalı, metin sığacak şekilde yeniden boyutlandırmak için. Kalıcı metin çerçevesi uydurma ile, çerçeveler genişletmek ve başlıkları, çağrılar, ya da diğer değişken içeriğini düzenlemek dinamik olarak küçültmek.

Sütunları yayılan paragraflar – Çabuk paragraflar gibi bir başlık olarak, birden fazla sütunu kapsayacak şekilde veya ayrı metin çerçevelerini yaratmadan birden çok sütun bölmek yeniden yapılandırın. Metin akar birlikte olarak ilgili satırları tutun.

Sistem gereksinimleri

-Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
Service Pack 1, Windows 8 veya Windows 8.1 ile -Microsoft® Windows® 7
RAM-2GB (8GB önerilir)
Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı -2.6GB; kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
32-bit video kartıyla -1024×768 ekran (1280×800 önerilir)
-Adobe® Flash® Player 10 yazılımı SWF dosyalarını dışa aktarmak için gerekli
-İnternet Bağlantısı ve kayıt çevrimiçi servisler için gerekli yazılım etkinleştirme, üyelik doğrulama ve erişim için gereklidir.

Adobe InDesign CC 10 free download BENZER İÇERİKLER
Adobe InDesign CC 10 free download YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.