Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Act of Aggression Reboot Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Act of Aggression Reboot Edition indir

Act of Aggression Reboot Edition indir en iyi ihşaları hazırlamak ve stratejik üs kurma, kaynak toplama ve dinamik teknoloji ağaçları bir dönüş savaş çarkları yönetmek. Yakalama bankalar ve düşman askerleri nakit gelir elde etmek için. uzmanlık ile birimleri yükseltme ve yeni beceriler kilidini. heyecan verici bir orijinal bir hikaye ile epik bir tek oyuncu Kampanyası atılmak ve gerçekçi ortamlarda dünya çapında mücadele. visseral PVP savaşları çevrimiçi rekabet ve iyi kumandan haline!

Saldırganlık Reboot Edition Yasası modlarını Skirmish yeni özellikler getiriyor:

Aerodinamik Ekonomi: İki kaynakları yönetmek: petrol ve nakit, eylem odaklanmasını sağlar. Birim harcamaları artık micromanaging üretim hatları, yani up-front olduğunu.
Yeni Taban İnşaat Sistemi: Geleneksel bir RTS gibi, baz yapı birimleri seçilebilir. oluşturucu doğrudan inşa (ya da rakibin oluşturucu yok!)
Yeni Airstrikes: Artık düzlemleri orta uçuş kontrol eder. Onlar, kendi hedef ve grev doğrudan önceden çok daha hızlı gitmek.
Kocaman dengeleme güncellemesi ve birim modeli iyileştirmeler yanı sıra UI tweaks ve değişiklikler: Örneğin, tüm birimler artık hızlandırmak ve daha akıcı, aksiyon dolu RTS oyun ile, hızlı yavaşlama.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 23 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Act of Aggression Reboot Edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.