Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Acoustica Mixcraft 7 download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Acoustica Mixcraft 7 download

Acoustica Mixcraft 7 downloadMixcraft 6.0 build 196

Mixcraft 6 müzik döngüler binlerce ve ses efektleri ve sanal enstrümanların onlarca dolu geliyor güçlü bir müzik prodüksiyon ve multi-track kayıt iş istasyonudur. Mixcraft, ses kaydı döngüler, remix parça düzenlemek, MIDI ve sanal araçlar ile oluşturmak, efektler eklemek, puan ve video düzenleme ve mix ve cilalı, profesyonel kompozisyonlar oluşturmak için parça master sağlar. Mixcraft müzik üretim rüya anında tam donanımlı profesyonel kayıt stüdyosu haline bilgisayarınızı dönüm gerçek oldu.

Özellikler:

Ses ve MIDI -Record ve oluşturmak sınırsız sayıda izler.
-Arrange Ve kolaylığı ile video dosyalarını ekleyerek geçişler, görsel efektler, müzik, ses efektleri ve ses eylemi puan.
6000 üzerinde -Indexes profesyonelce dubstep halk rock, popüler stilleri geniş bir yelpazede müzik döngüler ve ses efektleri üretti.
11 yüksek kaliteli örneklenmiş akustik enstrümanlar için modellenmiş klasik synthesizer kadar sanal araçlar, ve stüdyo kalitesinde akustik ve elektrikli davul ilham verici bir koleksiyon -Kapsar.
Böyle yankı, koro ve gecikme, ultra gerçekçi gitar amfi simülatörleri için, bağbozumu tüp EQ, vokal azaltma, multi-band sıkıştırma, ve daha fazlası gibi stüdyo standartları arasında değişen 22 yüksek kaliteli efektleri, -Kapsar.
-Güçlü, Profesyonel özellikler ReWire, çok take döngü kayıt, hosting süresi germe ve pitch, sınırsız donanım giriş ve çıkışları, çok kanallı VSTis desteği ve çok daha fazlası için destek değişen içerir.

Döngü ve Ses Efektleri:

Mixcraft 6000’den fazla müzik döngüler, ses efektleri ve kolay olabilir müzik yatak içeren proje içine sürükle-düştü. Synth, organ, piyano, vokal, orkestra ve perküsyon kendi özel düzenleme oluşturmak için döngüler davul, bas, gitar ve döngüler birleştirin. Seçtiğiniz tempo ve anahtarını ayarlayın ve döngüler otomatik olarak ayarlanır. Mixcraft Asit ™ ve Garage Band ™ de, döngüler destekler ve en sevdiğiniz sesler kolay erişim için Mixcraft en döngü kütüphaneye tüm döngü koleksiyonu alabilirsiniz.

Sanal Araçlar ve Etkileri:

Mixcraft parmaklarınızın ucunda eski klavyeler dolu bir rüya stüdyosu gibi yaşıyor. MiniMoog ™, Peygamber 5. ™, Rodos ™ ve Wurlitzer ™ elektrikli piyano, Vox ™ ve Farfisa ™ tarafından Leslie ™ döner hoparlör ve klasik transistör organları ile Hammond B-3 ™ organın fantastik öykünmeleri içerde Paketli. Da dahil dikkatlice örneklerin orkestra aletleri, davul, synthesizer, piyanolar, organlar, gitar, bas, ve çok daha fazlası, tüm General MIDI özelliklerine eşlenen büyük bir kütüphanesi vardır. Ayrıca, yeni Acoustica Studio Davul koleksiyonu profesyonel dünya standartlarında bir stüdyoda kaydedilen akustik ve elektronik davul sesleri, taze bir set ellerini almak sağlar.

Mixcraft 6 Pultronic Tüp EQ dahil olmak üzere 25 yüksek kaliteli efektleri, içeren modeller dünyada stüdyolarında bulunan klasik tüp ekolayzer ve Shred Amp Simulator, 5 klasik amfi başkanları, 17 kabin modelleri ve 6 güçlü etkileri tam bir paketi .

Mixcraft 6 DirectX ve VST efektleri, yanı sıra VSTi aletleri ile tam uyumlu, yani inanılmaz üçüncü parti efektleri ve aletleri sonsuz bir çeşitlilik ile stüdyo genişletebilirsiniz.

Video Puanlama ve Düzenleme:

Mixcraft 6 sadece güçlü bir ses iş istasyonu değil – puanlama ve düzenleme video için harika bir araçtır. Kolaylıkla Yük ve video dosyalarını düzenlemek ve hareketsiz görüntüler. Kolayca başka bir video klipten çapraz solmaya, geçişler ve diğer video efektleri ekleyebilirsiniz. Fotoğraf koleksiyonundan slayt gösterileri oluşturun. Başlıkları ve kayan metin ekleyin. Sesi Remix bir soundtrack ekleyin ve zahmetsizce kendi DVD’lerinizi yaratmak veya YouTube ™ ve diğer popüler internet video sitelerine yükleyerek için popüler formatları için video projesi kılmaktadır.

Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 1 GHz CPU, 2 GB Ram
Windows® 7, Vista ve XP
Ses kartı, USB, Firewire veya ses aygıtı
Mixcraft 6 Rusça Portekizce Norveççe İngilizce, Almanca,,,, Danca, Fransızca, İspanyolca (Espanola), Hollandaca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince de dahil olmak üzere birçok dilde, kullanılabilir.

Anasayfa: http://www.acoustica.com/mixcraft/

Yükleme Talimatları:

1. Programı yükleyin.
Seri verilen 2. kayıt.
3. Bitti, keyfini çıkarın.

Acoustica Mixcraft 7 download BENZER İÇERİKLER
Acoustica Mixcraft 7 download YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.