Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

60 Seconds indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

60 Seconds indir

60 Seconds indirTed, sorumlu bir vatandaş ve bir aile babası olarak, size mutlu, banliyö yaşam tarzına hafif bir rahatsızlık ile karşı karşıyayız. NÜKLEER APOCALYPSE.

Sadece 60 saniye darbe kala, ailesi ve kullanışlı malzeme arayışı içinde evinin içinden bir deli, yoğun ve aksiyon dolu çizgi Ted kılavuzu. Zaman senin çok kendi mobilya, oynamak her zaman ve temel soru farklı ev – – Ne yanınızda ve kimin geride bırakmak herşey size karşı olacak?

Canlı zamanında sığınak ulaşma ve sadece başlangıcıdır. Ne olursa olsun scavenged ve kim kurtardığın hayatta önemli bir rol oynayacaktır. Her hayatta kalma hikayesi beklenmedik olaylar ile şaşırtıcı her gün, farklı olacaktır. Bu hikayelerin hepsi iyi sona erecek? Sana bağlı. Rasyon yiyecek ve su, senin malzemeleri en iyi şekilde yapmak zor seçimlerle karşı karşıya ve hatta çorak içine girişim.

Iyi şanslar.

DENEYİM
1950’li yıllarda belirlenen bu atom, karanlık komedi mahallede aşağı bırakarak bir nuke suburbian kabus.
Temizlemek
Sarf malzemelerinin, senin procedurally üretilen evin içinden 60 saniyelik bir acele hayatta gerekir ve aile üyeleri olacak.
HAZIRLAMA
en kötü. Sadece, keyfi öğeleri kapmak hayatta kalma planı ve acil durum yayınlarını yararlı ipuçlarını takip etmeyin!
SURVIVE
Bir sığınakta ne olursa olsun sizinle getirdi. Kaç gün sürecek? Herkes dışarı hayatta yapmak mı?
KARAR
post-apokaliptik bir dünyada köşesine iter zaman, ne yapacağını. Eğer dışarıya riske edecek? Ancak herhangi bir gıda kaldığında kim yemek yeme değil? Nasıl bir mutant hamamböceği istilası ile anlaşma yapmak?

60 Seconds indir BENZER İÇERİKLER
60 Seconds indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.