Kona Day One indir

Kona Day One indir

Kısmi olarak hayatta kalma oyunu olarak anılan Kona, aslında bir iz sürme oyunudur. Birçok ipucunu birleştirerek birinci günü sonlandırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. NOT: Oyun geliştirilmeye devam ediyor.

Vortex The Gateway indir

Vortex The Gateway indir

Açık dünya hayatta kalma oyunu olarak bilinen Vortex: The Gateway, reel unsurları ile dikkat çekiyor. Ciddi derecede gerçekçi bir şekilde oyuncuyu hayatta kalmaya odaklayan bu oyunda birçok yaratık saldırı anında sizi bekliyor olacak. İyi eğlenceler dileriz. Not : Erken Erişimdir, son versiyondur. Toplu güncellemelerde güncellenecektir.

GRIP pc indir

GRIP pc indir

Bir yarış oyunu bu kadar aksiyonlu ve bu kadar güzel manzaralı olabilirdi.. Eğer sizde bu tarz savaş-aksiyon türündeki yarış oyunlarının müptelası iseniz, GRIP sizler için ideal bir oyun olacak. Not : ERKEN ERİŞİMDİR.

Pharaonic pc indir

Pharaonic pc indir

en iyi şekilde mücadele becerileri lehçe ve hatta bu zor çaba üstesinden ufak şansı mümkün olan en iyi vites yağma. Eğer ölümü önlemek için çeviklik güvenen, hafif ekipman tercih edecek? Ya da darbe alıp bile zor geri grev tercih edecektir? Karar tamamen sizindir yapmaktır. yolunuz boyunca Ishtar Kızları yanı sıra ezilen hemşerileri yardım bulacaksınız. Yeni […]

Planet Explorers pc indir

Planet Explorers pc indir

Planet Explorers tek ve multiplayer modları yer alacak. tek oyuncu 3 farklı seçimler vardır Story Mode – Story modunda ana et ve oyunun kemikleri, bir, NPC, görevleri, koloni bina, tarım, çiftlikleri, eğitim, diplomasi sunan aksiyon-macera-rpg-biraz-4X segmenti ve tabii ki uymanız veya göz ardı edebilirsiniz hikayesi. Bu hikaye pek çok benzersiz karakter, manzara, biyomların, konumları ile […]

torrent oyun