Planet Explorers pc indir

 
 
 

Planet Explorers pc indir

   
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   

Etiketler: , , ,

Planet Explorers tek ve multiplayer modları yer alacak.

tek oyuncu 3 farklı seçimler vardır

Story Mode – Story modunda ana et ve oyunun kemikleri, bir, NPC, görevleri, koloni bina, tarım, çiftlikleri, eğitim, diplomasi sunan aksiyon-macera-rpg-biraz-4X segmenti ve tabii ki uymanız veya göz ardı edebilirsiniz hikayesi. Bu hikaye pek çok benzersiz karakter, manzara, biyomların, konumları ile bir 17X8km dünya haritası özellikleri ve potansiyel düşman 100’ün üzerinde tür. biz gerçekte treyler çok eylem odaklı bir oyun gibi görünüyor yaptık olsa da, oyuncular sadece bir çiftlik bitki olarak, çok kavga tercih bazı yemek yapmak, canlı kolonistler tutmak, hissedebilir yabancılar ile pazarlık yapabilirsiniz ve yerel yaşam formlarından çevre savunmak. Hala sonunda biten varabilir. Ve evet, bir bitiş yoktur. Hikaye modu aynı zamanda diğer oyuncularla kümes bulunmaktadır.

Macera Modu – Bu mod tohumdan üretilen bir usul harita dayanmaktadır. Şu anda, bir 40X40 kilometrelik haritası geliyor. Oyuncular rasgele misyon, yenilgi patronlar tamamlamak ve modunda farklı manzaralar keşfetmek ve sonunda onlar (örneğin kule savunma olarak veya yabancı bir kamp saldırı) oynamak istiyorum kurulum koşullarına edebilmek mümkün olacaktır. Bu mod, aynı zamanda hayatta kalma oyun yer alacak. bir dünya her zaman bir şey yeni ve benzersiz özellik böylece bu modda randomizasyon sonunda oyuncu yapılan nesneleri ve yerleri de çekeceğim.

Mode Yap – Bu modda, hiçbir düşman ve yapı malzemesi sonsuz miktarda vardır. Aynı zamanda şu anda bir 40X40km haritası geliyor. Oyuncular Creations Düzenleyicisi’nde her şey dahil, bu modda istediğini inşa etmek mümkün olacak. Eğer inşa şeyi test etmek için mükemmel bir test alanı olarak düşünün. Ya da … hiç sinir bozucu uzaylılar endişesi olmadan bahçe oluşturmak için yerdir.

Multiplayer Yerel Alan Ağı ve oyuncu sunucuları ev sahipliği sağlar. Birkaç modu sunuyor ama bazı çizim gemide hala veya nihai sonuç akı hala bu yüzden teknik denemeler geçiyor. oyunculu oynarken oyuncular, multiplayer oyunlar onların oluşturulan nesnelerin en az birini getirmek bir kılıç, tabanca veya araç olması gerekir.

Coop – Coop Bu oldukça fazla 32 oyuncu max (bu sayı hala stres test edilmesi gerekiyor) ile açık bir dünya sanal olduğunu vb macera modu, savunma kulesi modunda inşa modu gibi birçok seçimleri, geliyor. İyi eğlenceler dileriz.
Not : Erken Erişimdir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64bit
İşlemci: i3+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 460+ HD 5700+
HDD: 7 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64bit
İşlemci: i5+
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 760+ HD7000+
HDD: 7 GB Disk alanı

torrent oyun