Far Cry Primal indir

 
 
 
15 Ağustos 2016 Macera Oyunları

Far Cry Primal indir

   
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   

2015 en sevilen oyunlarından biri olan Far Cry Primal 2016 Olarak Karşımıza çıkıyor. Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor. Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.

Etiketler: , , , , , ,

2015 en sevilen oyunlarından biri olan Far Cry Primal 2016 Olarak Karşımıza çıkıyor. Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.
OYUN ÖZELLİKLERİ

 • FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: Taş Devri ortamı, beklenmedik bir kargaşa, tehlikeli durumlar ve Far Cry’ın meşhur hikâyeleriyle dolu bir dönemi keşfetmeni sağlayacak.
 • HAYATTA KAL: Tecrübeli bir avcı ve grubunun hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oyna. Tek bir hedefin var: avın sen olduğun bir dünyada hayatta kalmak.
 • ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: Kılıç dişli kaplanların, dev tüylü mamutların ve kocaman geyiklerin kol gezdiği, insanoğlunun hükmü başlamadan önceki bir dünya. Yüksek kızılağaç ormanları, dağlık taygalar, soğuk buzul dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros dünyasında bunların hepsini ve daha fazlasını keşfet.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 @ 3.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX460 veya AMD Radeon HD5870
HDD: 35 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 4100 @ 3.6
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970
HDD: 35 GB Disk alanı


 • Ertuğrul Kaya

  nası kurcaz ?

  • Mertcan Dalaman

   sen nerden indirden

 • Mertcan Dalaman

  nerden indircez indirme yeri yok

 • Yusuf Gül

  Link yok heralde :s

 • fethullah

  cracki varmı

 • Talha Karadeniz

  nvdıa geforce gt 620 M ekran kartı kaldırımı

 • Aksel Efe Ülkü

  ya böle bir site açılıyor bunumu indirem? (adminler ve görenler için) video linki: https://www.youtube.com/watch?v=Ch0msHAOw3o

 • tunahannler

  beyler crack çıkmadı indirseniz dahi oynayamassınız 3 ay sonra tahminen çıkıcak crack

 • furkan

  arkadaşlar ben indirdim ama dosyalar eksik gibi …..admin lütfen yardımcı olurmusun kurulumunumu yapamadım yoksa dosyalarınızmı eksik ?

torrent oyun