Crusader Kings II Conclave pc indir

 
 
 

Crusader Kings II Conclave pc indir

   
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   

Etiketler: , , , ,

Conclave, Crusader Kings II için son büyük genişleme, vasalları şimdi kural nasıl bazı söylüyorlar talep olacaktır bölge yöneten konsey olarak, sizin kabuğu ile birlikte gitmek için bazı lokma verecektir. Güçlü dükler, ne olursa olsun yetkinlik, masada bir koltuk gerektirir ve dış bırakılan size karşı komplo daha başarılı olacaktır.

? Mutlu konseyi tutun ve güçlü vasalları hizip ve iç savaş çekme direnecektir. olsa da, kendi çıkarlarını görevden ve kendinizi birlikte kendisi ile savaş halinde bir konsey tutunmaya çalışırken bulabilirsiniz.

? Denge meclis beceri ve güç güvenli ve güçlü sizin hanedanı tutmak için. günahı boynuna güçlü underlings görmezden, ya da sadece iyilik ile onların sadakatini satın alın. Conclave kraliyet konseyi başlı başına bir kuvvet yapar.

Ana Özellikler:
Konseyleri artık bölge yasalarına değişiklikler üzerinde oy verebilirsiniz – ya da kendi gücünü ve etkisini sınırlamak için deneyebilirsiniz
çocukluk için tasarlanmış yeni özellikler ve olaylar kraliyet çocuklar için Revize eğitim sistemi,
evlilik ittifaklar ve saldırmazlık paktı yanı sıra koalisyonlar olasılığını önceleyen yeni bir diplomatik sistem
paralı şirketler için morali üzerinde daha büyük bir vurgu ile askeri savaş modeli, yanı sıra yeni kurallar geliştirilmiş

Crusader Kings II mahkeme entrika incelik takdir eder. Conclave sana o beceri test etmek için yeni yollar verecektir. iyi eğlenceler dileriz.
Çıkış Tarihi : 2 Şubat 2016


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: XP/Vista/Windows 7
İşlemci: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz veya AMD 3500+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce 8800
HDD: 3 GB Disk alanı

torrent oyun